вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Гостинці від долинчан передані на передову

         На звернення Долинської міської ради про збір продуктів харчування для військовослужбовців в зону АТО, протягом минулого тижня відгукнулося чимало жителів міста та трудові колективи. Вони принесли багато зазначеної в оголошенні продукції, а ще і сало, консервацію, печиво, фрукти та іншої. Домашню випічку: булочки, кекси, пиріжки та різні смаколики передали трудові колективи всіх дитячих садочків міста.

         І від усіх, хто їх приносив для наших воїнів, відчувалася душевна доброта, щедрість, материнська і батьківська турбота, як про своїх дітей чи родичів. Це дуже важливо, що армія має високу довіру суспільства.

         Вся зібрана продукція працівниками міської ради облікована і повністю передана 09 грудня 2017 року волонтерам Наталії Демченко та Андрію Беспалько, які того ж дня в черговий раз вирушили на схід.

        Долинська міська рада щиро дякує всім небайдужим жителям міста, колективам комунальних  дошкільних навчальних закладів, Долинського міського клубу, за те, що відгукнулися і зробили свій внесок у загальну справу, аби наші захисники, там на передовій, в окопах, бліндажах чи пристосованих приміщеннях змогли хоч трішки відчути себе по-домашньому.

        Ми також передали через волонтерів найкращі побажання воїнам і головне – щоб у новому 2018 році нарешті закінчилася ця підступна війна, і вони живими, здоровими повернулися до своїх родин і домівок та мирного життя.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання