вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Дорогі друзі, шановна Долинська громадо!

     Від усієї душі, щиро вітаю вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця – Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

     Рік, що минає, був не простим, але завдячуючи спільній роботі депутатського корпусу, виконкому, міським комунальним підприємствам вдалося забезпечити стабільну роботу всієї інфраструктури міста.

     Наше рідне місто, продовжує свій сталий розвиток, впевненими кроками рухаючись вперед. Ми набували нового життєвого досвіду, робили усе, аби наше місто було гарним та затишним як для своїх мешканців, так і для гостей.

     Зроблено немало, але ще більше справ лишаються у планах, тому є віра в те, що 2018 рік подарує всім нам сили, терпіння і натхнення продовжувати працювати на благо нашого міста та реалізовувати усе, на що сподівається наша громада.

     Незважаючи на труднощі, у нас є достатньо оптимізму дивитися у завтрашній день. А тому головне – це терпіння, взаємопорозуміння та співпраця влади і громади у вирішенні життєво важливих проблем міста.

     Новий Рік – це свято, яке ми радісно чекаємо й зустрічаємо зі світлими почуттями й добрими сподіваннями.

     Бажаю Вам, дорогі долинчани, віри у щасливий завтрашній день.

     Здоров’я Вам, Вашим рідним і близьким та всіх земних благ. Нехай 2018 рік стане роком миру, успіху і процвітання як для нашого міста так і для всієї нашої держави!

     Хай Господь Бог оберігає ваші серця і нашу Батьківщину!

     Миру, любові, добра і злагоди усім вам!

 

       З повагою

      міський голова    Віра Тернавська

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання