вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ОБГОВОРЕНІ ПИТАННЯ РОБОТИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

03 січня 2018 року в міській раді відбулася нарада із завідувачами комунальних дошкільних навчальних закладів на якій розглядалися питання фінансування закладів у поточному році, відвідування дітей, організація закупівлі продуктів харчування, стан проведення інвентаризації майна, трудової дисципліни та інші.

Нараду провела міський голова Віра Тернавська. Як повідомила начальник планово-економічного відділу Тетяна Покотило, враховуючи те, що на фінансування дошкільних навчальних закладів міста з районного бюджету виділено субвенцію не в повному обсязі, актуальним є питання раціонального використання коштів, передбачених їм міським бюджетом.

Заступник міського голови Юрій Леуш звернув увагу на стан відвідування закладів дітьми та необхідність його покращення. Зазначивши, що в разі збереження негативної тенденції в даному питанні, буде внесена пропозиція щодо оптимізації кількості груп в окремих закладах.

Розглянуті також питання організації харчування дітей у закладах.

Підсумовуючи нараду міський голова Віра Тернавська акцентувала увагу, що протягом останніх двох років міською радою вдалося значно покращити матеріально-технічну базу комунальних дошкільних навчальних закладів міста через залучення значних фінансових ресурсів, в тому числі обласного і міського бюджетів.

В поточному році міським бюджетом передбачено виділення значних коштів на реалізацію проектів водозабезпечення міста та введення в експлуатацію недобудованого житла, а тому передбачено кошти на інші напрямки, в тому числі дитячі садки, необхідно використати ефективно для забезпечення стабільної роботи. В питаннях стану відвідування дітьми закладів повідомила, що підготовлено проект розпорядження міського голови для вивчення та аналізу роботи адміністрації та педколективів закладів і внесення пропозицій виконкому  по можливій оптимізації мережі комунальних дошкільних навчальних закладів міста.

На нараді підтримана пропозиція про направлення звернення до Кабінету Міністрів України щодо збільшення обсягів освітньої субвенції для фінансування дошкільних навчальних закладів.

 

   

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання