вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

НАДАННЯ РИТУАЛЬНИХ ПОСЛУГ У МІСТІ ПОТРЕБУЄ ВПОРЯДКУВАННЯ

Питання благоустрою та ефективного використання земельних ділянок під кладовищами, дотримання вимог чинного законодавства при здійсненні похоронної  справи розглянуті на робочій нараді в міській раді 03 січня 2018 року. В її роботі взяли участь: керівник комунального підприємства «Долинський міськкомунгосп» Андрій Кушко та спеціалісти підприємства, суб’єкти підприємницької діяльності у сфері надання ритуальних послуг -Валентина Батчаєва та Лілія Левицька, працівники виконавчого апарату міської ради, голова первинної міської ветеранської організації - Віра Куделя, представники громадськості міста - Марія Петрішина та Олена Щербина, засоби масової інформації.

Провела нараду міський голова Віра Тернавська. Інформацію на вищезазначене питання надав Андрій Кушко, зазначивши, що підприємством проводиться значна робота по благоустрою кладовищ. За 2017 рік на це використано майже 100 тис. грн. проте, в цій роботі є ще багато недопрацювань, на чому наголошували і учасники наради.

Одним із напрямків її покращення, як зазначили виступаючі, є створення окремої виробничої одиниці по догляду за кладовищами у структурі КП «Долинський міськкомунгосп» та надання ними платних послуг у цій сфері діяльності.

Внесена також пропозиція по залученню добровільних внесків громадян міста, які будуть використовуватися для благоустрою кладовищ.

Було також наголошено на необхідності дотримання вимог благоустрою при здійсненні поховань, встановленні огорож та намогильних споруд, суб’єктами підприємницької діяльності у сфері надання ритуальних послуг.

Підсумовуючи нараду міський голова Віра Тернавська зазначила, що враховуючи досвід інших міст, одним із шляхів покращення роботи в питаннях благоустрою кладовищ та похоронної справи, буде прийняття Положення про порядок надання ритуальних послуг на території м.Долинська, в якому будуть прописані умови і відповідальність суб’єктів господарювання, які працюють на ринку ритуальних послуг.  

Міським головою надано відповідні доручення по підготовці переліку та тарифів на платні ритуальні послуги, штату виробничої одиниці по догляду за кладовищами в структурі КП «Долинський міськкомунгосп» та Положення про порядок надання ритуальних послуг на території міста Долинська, з дотриманням процедури регуляторного акта.

Після підготовки зазначені матеріали будуть оприлюднені на сайті міської ради та в засобах масової інформації для обговорення.

За результатами обговорення та врахування пропозицій, які надійдуть, Положення про порядок надання ритуальних послуг на території міста Долинська буде винесено на розгляд сесії міської ради.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання