вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Проведено чергове засідання виконавчого комітету

      

   

       17 січня 2018 року під головуванням міського голови Віри Тернавської, в залі засідань міської ради відбулося планове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради, в якому взяли участь члени виконкому, спеціалісти міської ради, начальник КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення» при Долинській міській раді Майборода В.В., представники «Дерекція КГЗКОР»: Коваленко В.М. – заступник директора виконавчого, Куцак О.М. – начальник планово-економічного відділу, Євсович О.Г. – головний енергетик та депутат міської ради Яровий В.Б.

       Згідно затвердженого порядку денного розглянуто 21 питання, основні з них:

1).  Про затвердження вартості харчування по комунальних дошкільних навчальних закладах. 

2). Про погодження інвестиційної програми ДП «Дирекція КГЗКОР» на 2018-2019 роки.

3). Про встановлення для ДП «Дирекція КГЗКОР» тарифів на виробництво послуг з централізованого водопостачання та водовідведення». Проте, в ході обговорення  даного питання, запропоновані ДП «Дирекцією КГЗКОР» тарифи з централізованого водопостачання та водовідведення , в розмірі 27 грн. 60 коп. за 1 м3, не були підтримані членами виконкому. Натомість була прийнята пропозиція винести на розгляд чергової сесії Долинської міської ради питання щодо відшкодування різниці в тарифах по водопостачанню та водовідведенню для населення в межах фінансових можливостей міського бюджету.

       Серед інших питань на засіданні також були розглянуті: «Про встановлення для ФОП Лебідя В.М. тарифу на перевезення пасажирів на маршруті міста Долинська «Червоний Маяк – Птахокомбінат», «Про встановлення для ФОП Лебідя В.М. тарифу на послуги з перевезення пасажирів на маршруті міста Долинська «5-й мікрорайон – Центральний  ринок», «Про стан роботи із зверненнями громадян, які надійшли до  виконавчого комітету Долинської міської ради у 2017 році» та інші.

       Після обговорення  питань порядку денного, врахування зауважень та пропозицій, були ухвалені відповідні рішення, з якими детально можна буде ознайомитися на нашому сайті в розділі: документи, рішення виконавчого комітету.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання