вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Святкування Водохрещення

      19 січня Православна церква в Україні відзначає свято Богоявлення Господнього, яке в народі називають Водохрещенням. Це велике християнське свято, одне з найважливіших в Православ’ї. Найголовнішим для нас у цей день, має бути усвідомлення його духовного значення. Також у цей день відбувається освячення фізичної основи всього живого на землі – води.

         Цього дня на міській водоймі в обідню пору відбулося освячення води, на яке зібралося чимало містян шанувальників цієї традиції. Обряд освячення провів священнослужитель Свято-Успенської церкви благочинний Долинського округу протоієрей Віктор Місяйло та благословив присутніх прийняти хрещенську купіль.

        Незважаючи на похмурий день біля водойми панував веселий настрій.  Працівники КП «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді створили належні умови всім бажаючим зануритися в освячену воду та пригощали  присутніх гарячим чаєм.

        Заходи безпечного поводження на водному об’єкті забезпечували працівники Долинського районного відділу УДСНС України в Кіровоградській області. Біля водойми чергували медпрацівник та працівники поліції.

        Виконком міської ради вдячний всім службам, які долучилися до організації і проведення цього свята. А освячена цілюща вода нехай додає всім здоров’я і життєдайної енергії протягом цілого року.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання