вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ТУРНІР З ШАХІВ ЗАВЕРШЕНО

     28 січня 2012 року  в залі засідань Долинської міської ради завершено  відкритий  турнір з шахів на Перехідний Кубок першого директора державного підприємства «Дирекція КГЗКОР» Єлєзова Василя Михайловича.
    Незважаючи на складні погодні умови: мороз, ожеледицю, повболівати і поздоровити переможців прийшли як шанувальники шахової гри так і ветерани  державного підприємства «Дирекція КГЗКОР» та місцевого самоврядування, які були причетними до будівництва комбінату з перших днів.
    Теплі слова в адресу всіх учасників і вболівальників  та в цілому про  мету змагань, яка була  досягнена, сказав ветеран ДП «Дирекція КГЗКОР» Дзюба Іван Варфоломійович.
    Учасників заходу привітали голова ветеранської організації працівників ДП «Дирекція КГЗКОР» Золотько Леонід Володимирович  та ветеран місцевого самоврядування Боркута Василь Тимофійович.
    За підсумками турніру  І місце виборов  лікар Долинської ЦРЛ Дундуков В’ячеслав Вікторович. Від адміністрації державного підприємства «Дирекція КГЗКОР» переможець був нагороджений грамотою і Перехідним Кубком першого директора державного підприємства «Дирекція КГЗКОР» Єлєзова Василя Михайловича. За зайняті ІІ місце - диспетчер ТОВ «ДОМ» Тімофеєв Іван Іванович та ІІІ місце - працівник ДП «Дирекція КГЗКОР» Харсун Вадим Віталійович  також були нагороджені грамотами.
    Міський голова Зеленокорінний Сергій Іванович, заступник голови Долинської районної ради Валантир Віктор Іванович  привітали   всіх учасників з завершенням  турніру, подякували  організаторам : Дзюбі Івану Варфоломійовичу, шахматному клубу «Гамбіт» (Харсун Віталій Володимирович), адміністрації ДП «Дирекція КГЗКОР» і запевнили що будуть і в подальшому сприяти проведенню щорічно даного турніру.

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання