вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Обстеження проводиться: порушення виявляються і далі

        За  ініціативи міської  ради  26  та 30  січня 2018 року робоча група   по координації  і контролю ситуації  на споживчому ринку  в складі: провідного спеціаліста з питань організації торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Долинської міської ради  Віктора Ніколаєва, начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної  медицини   Долинського районного управління ГУ  Держпродспоживслужби Світлани Толмач,  та головного спеціаліста  відділу економічного розвитку  та інфраструктури  Долинської РДА   Євгенії Кулібанич  провели обстеження  9-ти  об’єктів торгівлі, які займаються реалізацією продуктів харчування.

          Під час обстеження в мережі роздрібної торгівлі  виявлено низку порушень,  які  негативно  впливають на якість та безпечність продуктів харчування.

          Продавці магазинів «Корона», «Соколівський м’ясокомбінат»,  «Черняхівські ковбаси», «Прикидик», «У паровоза» здійснюють продаж продовольчих товарів  не маючи особистих медичних книжок та  не пройшли  медичних оглядів. 

           Відсутні документи, які засвідчують якість м’ясної, рибної  та молочної продукції  у магазинах : «Корона», «Розовий слон», «Черняхівські ковбаси», «Прикидик».

            Відсутні документи виробника кулінарної  готової продукції в магазині «Кулінарія».

            Реалізується товар:

- із простроченим терміном придатності у магазинах: «Корона»,  «Долинчанка», «Черняхівські ковбаси», «Розовий слон», «Прикидик».

 -    без відповідного маркування, та на якому не зазначено строк придатності  або з порушенням нормативних документів у магазинах :   «Черняхівські ковбаси»,  «Розовий слон» , «Світлана».      

            Порушується товарне сусідство у магазинах « Долинчанка» та «Розовий слон».

            Відсутні  дезінфікуючі засоби  та розчини  для  обробки  торгово- технологічного обладнання та підлоги у магазині «Соколівський м’ясокомбінат». Відсутнє маркування на дезрозчинах  та  прибиральний інвентар потребує заміни у магазині «Корона».

            По виявлених порушеннях власникам  магазинів рекомендовано усунути недоліки, а прострочений товар,  вилучити з реалізації та вивезти з магазину.

            Штрафні санкції до порушників не застосовуються, так як діє мораторій на перевірки.

            Робота по обстеженню продовольчих магазинів продовжується. Але попередні висновки показують, що в закладах торгівлі є суттєві порушення Правил,  за що повинна бути відповідальність. По матеріалах перевірки з власниками  об’єктів торгівлі,  які реалізують продукти харчування в міській раді  відбудеться нарада  2 лютого 2018 року. 

    

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання