вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Ресурси громади - на благо громади

         14 березня 2018 року в міській раді відбулося засідання координаційної ради по проведенню конкурсу на кращу громадську ініціативу (міні-проект) у 2018 році. Координаційна рада затвердила перелік необхідних документів, терміни для подання ініціатив (міні-проектів) на конкурс та процедуру проведення голосування.

         Відповідно до Програми підтримки ініціатив жителів м.Долинська на 2018 рік в міському бюджеті передбачено кошти в сумі 120 тис.грн під реалізацію проектів жителів міста.

         Головною умовою реалізації проекту є дольова участь жителів міста (ініціативної групи) у співфінансуванні проекту (10%  від загальної вартості реалізації однієї ініціативи). Вартість (бюджет) однієї ініціативи не повинна перевищувати 60 тис.грн.

         Детально з умовами проведення конкурсу можна ознайомитися на сайті міської ради в розділі «Програма підтримки ініціатив жителів міста Долинська на 2018 рік».

         Шановні долинчани, подавайте свої проекти і голосуйте за цікаві ідеї. Проекти, які отримають найбільшу підтримку мешканців міста, будуть реалізовані з міського бюджету.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання