вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Великодні традиції зароджуються з дитинства

     Великдень – це свято, коли вся сім’я збирається разом та вітає один одного.

     10 квітня 2018 року у КДНЗ №4 «Казка» відбулося «Великоднє свято». Вихованці старших груп ознайомилися з народними традиціями та обрядами українського народу, які пов’язані з християнським святом Великоднем.

     Захід пройшов у святковій атмосфері, діти були одягнені в українські вишиванки. Різнобарвні крашанки та писанки, паска – головний атрибут свята, історія якої іде ще із стародавніх часів, були у музичній залі дитсадка.

     Емоційно та виразно вихованці розповідали вірші, брали участь у музичних танцювальних композиціях, співали пісні до Великодня.

     У це величне свято, завдяки дорослим дитячі серця наповнюються світлими почуттями надії, любові, щастя і добра.

     

 

     Один з найдавніших звичаїв українців це писанкарство. Саме про нього напередодні Великодня і розповів  вихованцям дитячого садка «Ружечка» відомий не лише у нашому місті, а і далеко за його межами митець майстер писанкарства, художник  Яковенко Сергій Миколайович. Він  провів для дітей цікаве заняття, ознайомивши їх з різноманітними техніками розпису яєць та розповів малечі історію виникнення перших українських писанок. А потім діти разом з педагогами та батьками  розписали великодні писанки. І хай вони вийшли не зовсім вдалими головна мета була досягнута – діти занурилися в дивовижний світ краси,  традицій та знань  наших предків.    

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання