вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

«Колобку» - 50 років!

        20 квітня 2018 року в комунальному дошкільному навчальному закладі № 2 «Колобок» відбулися святкові заходи з нагоди його ювілею – 50-річчя.

         Він відкрив свої двері для дошкільнят нашого міста 18 квітня 1968 року. І ось уже 50 років крокує малеча стежинами міста до свого рідного садочка. Цього дня до святково причепуреного закладу, привітати ювілярів, прийшло чимало гостей: представники міської і районної влади, колеги з інших дитячих садків міста, батьки вихованців, ветерани праці закладу.

         Було багато вітань і звичайно подарунків.

         Працівників закладу ветеранів праці, батьків та дітей від виконкому Долинської міської ради привітав і заступник міського голови Юрій Леуш. Він подякував всім працівникам та ветеранам на нелегку працю по вихованню дошкільнят, за професіоналізм і терпіння в роботі, бо саме завдяки їм та за підтримки міської влади в закладі створені належні умови для вихованців. Працівники закладу займають активну громадську позицію, приймаючи участь у різних культурно-масових заходах, які проводяться у місті. Побажав всім міцного здоров’я , творчої наснаги в роботі та добра у особистому житті.

         З нагоди ювілею вручив подарунковий сертифікат на придбання холодильника для закладу.

         Свято пройшло в дружній, веселій атмосфері. Привітання чергувалися з концертними номерами, які підготували вихованці та педагогічні працівники закладу.

         Хай щастить тобі «Колобок», будь наповнений радістю і сміхом!

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання