вул. Соборності України 28, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

До роковин Чорнобильської катастрофи

        26 квітня 2018 року в місті Долинська пройшли заходи з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

         Заходи розпочалися панахидою у Свято-Успенській церкві, після якої, біля пам’ятного знаку «Землякам-Чорнобильцям, від вдячних долинчан», за участю керівництва міста та району, учасників ліквідації аварії на Чонобильській АЕС, членів їз родин та громадськості, відбувся мітинг. До присутніх на заході звернувся і заступник міського голови Юрій Леуш. Він висловив вдячність ліквідаторам за їх героїчний подвиг та самопожертву при ліквідації наслідків катастрофи та зазаначив що міська влада в межах своїх повноважень буде вирішувати життєво важливі питання цієї категорії громадян, побажав здоров’я, благополуччя і мирного неба.

         Учасники мітингу вшанували ліквідаторів хвилиною мовчання, покладанням квітів до пам’ятного знаку та запаленням лампадок.

         По закінченню мітингу в залі засідань районної ради відбулася зустріч з учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, інвалідами І групи та статусними вдовами, на якій обговорювалися питання соціального захисту, медичного обслуговування, роботи підрозділу екстреної медичної допомоги в районні, виплати по рішеннях судів та інши.

         Цього ж дня Юрій Леуш відвідав інвалідів  І групи за місцем проживання та вручивв продуктові набори надані заступником керівника ФГ «АСК» Олександром Самарським.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання