вул. Соборності України 28, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Семінар-практикум з питань житлово-комунальних послуг

     24 квітня 2018 р. у Києві ТОВ "Інститут місцевого розвитку" (далі ІМР) проведено консультаційний семінар-практикум для підприємств-ліцензіатів обласних державних адміністрацій у сфері житлово-комунальних послуг та органів місцевого самоврядування  із 30 міст України з питань нового законодавства у сфері надання житлово-комунальних послуг.

     В семінарі за запрошенням інституту та департаменту житлово комунального господарства Кіровоградської ОДА прийняли участь перший заступник міського голови Цуканов С.Б. та спеціалісти міських комунальних підприємств.

     Під час семінару було розглянуто ключові положення нових законів України "Про житлово-комунальні послуги" і "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" та розкрито питання економіки і тарифної політики в умовах законодавчих змін, запровадження плати за абонентське обслуговування, соціального захисту споживачів, розмежування відповідальності та витрат між виконавцем комунальної послуги та управителем.

     Також фахівці ІМР зосередили увагу ліцензіатів на вимогах до формування тарифів у сфері теплопостачання відповідно до чинної системи ціноутворення. Окрім того проведено обговорення щодо очікуваних змін у нормативно-правовій базі з питань формування тарифів у сфері теплопостачання.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання