вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій, герої фронту і тилу!

Шановні долинчани!

   12 березня 2012 року  ми з вами відзначаємо урочисто – це день визволення міста Долинська і Долинського району від фашистських загарбників.

   Ми вшановуємо пам’ять жертв війни,  схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих і в знак безмежної вдячності вклоняємося всім учасникам війни, які у важких битвах та працею щоденно наближали велику перемогу над фашизмом.

   Велику і трагічну данину сплатила наша Вітчизна цій війні, величезна ціна нашої Перемоги.

68 років тому в жорстоких боях долинська земля була звільнена від ворога.

   Саме 12 березня 1944 року у тяжкій битві воїни частин і з’єднань 57-ї армії Третього Українського фронту звільнили територію залізничного вузла Долинська, селище Шевченкове.

   Сьогодні, у чергову річницю визволення Долинського району і міста від фашистських загарбників, ми  звертаємось до вас, шановні ветерани, зі словами глибокої вдячності за те, що стояли до останнього на передовій і за лінією фронту і перемогли у цій нерівній битві, відбудували народне господарство у післявоєнні роки.

   Ваш бойовий і трудовий героїзм, відданість Батьківщині – яскравий приклад для усіх нас.

   Ми знаходимося в неоплатному боргу перед вами. Перед тими, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками або у братських могилах, і кому судилося повернутися з неї живими. Перед трудівниками тилу, перед святою самопожертвою солдатських вдів, які несли до кінця разом з похоронками свій не підйомний хрест, перед дітьми війни, у яких вона відібрала найкращу пору життя.

   Шануймо ж їх і бережімо, дбаймо про те, аби їх подвиг в ім’я сонячного майбуття прийдешніх поколінь не був забутий, слугував взірцем справжнього національного патріотизму для нашої молоді.

   Схилімо голови перед пам’яттю полеглих! Вічна слава героям, які загинули за волю і незалежність Вітчизни.

Дорогі наші ветерани! Фронтовики! Визволителі!

   Велике спасибі вам за ваш солдатський труд, за лани з духмяним хлібом, за мирні світанки, за чисті зорі над головами, за світле, що маємо в житті.

   Від усього серця бажаємо вам щастя, здоров’я, добра та бадьорості духу. Нехай загальна увага, любов і тепло супроводжують вас скрізь і завжди – ви на це заслужили сповна.

Шана вашій стійкості, мужності, патріотизму!

Слава переможцям!

 

З повагою

Міський голова                                                      С.Зеленокорінний

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання