вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Прийнято рішення: громадські ініціативи винести на електронне голосування

     08 травня 2018 року відбулося засідання Координаційної ради, на якому розглянуто та визначено відповідність поданих громадських ініціатив критеріям і вимогам затвердженої Програми підтримки Громадських ініціатив м.Долинська у 2018 році.

     Членами ради підтримано та вирішено винести на електронне голосування мешканцям міста дві громадські ініціативи.

   1). Міні-проект депутата Долинської міської ради Віталія Бездугана щодо встановлення спортивного майданчику в парку «Дружба», а саме: двох тенісних столів та волейбольного майданчика, вартість проекту становить 30 000 грн.

   2). Міні-проект голови Громадської ради при фонді «Розвиток міста Долинська» Сергія Парубенка щодо встановлення дитячого майданчика (гойдалки, пісочниці тощо) в парку «Космонавтів», вартість проекту 60 000 грн.

     Громадське голосування буде проходити на офіційному сайті міської ради з 08 по 17 травня 2018 року. Відповідно до Порядку проведення конкурсу на визначення гращих громадських ініціатив кожен житель міста може проголосувати не більше одного разу за одну ініціативу.

     Підсумки голосування буде оприлюднено на офіційному сайті Долинської міської ради та в громадсько-політичному тижневику «Провінція». 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання