вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

     9 травня 2018 року в місті пройшли урочисті заходи з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом в Другій світовій війні. Урочистою ходою від площі Шевченка до Меморіального парку Слави, де відбувся мітинг-реквієм, пройшли ветерани Збройних Сил України, воїни-інтернаціоналісти, воїни – учасники АТО, представники влади та місцевого самоврядування, трудових колективів, громадських організацій, жителі міста та району.

     До учасників мітингу та ветеранів звернулися керівники району та міста, громадських організацій, учнівська молодь.

     В своєму виступі міський голова Віра Тернавська зазначила, що «Скільки б не минуло часу, а День Перемоги завжди буде днем зі сльозами на очах. Ця дата житиме в наших серцях. А у пам’яті назавжди залишаться святі імена тих, хто вддав своє життя за рідну країну. Наш обов’язок – кожного з живих ветеранів оточити увагою та піклуванням. Сьогодні в місті проживає 7 учасників бойових дій, 286 учасників війни, 1405 дітей війни.» Міський голова висловила слова вдячності за подвиг ветеранів у роки Другої світової війни та мирне небо над головою. Побажала ветеранам, усім долинчанам миру, злагоди, благополуччя, взаємопорозуміння, стл та наснаги в розбудові держави та міста!

     Священослужитель Свято-Успенської церкви благочинний Долинського округу протоієрей Віктор Місяйло провів панахиду за загиблими в роки Другої світової війни.

     Учасники  мітингу-реквієму  поклали квіти до обеліску Слави та меморіальної Стели «Пам’ять», хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих в боях.

     По закінченню мітингу-реквієму, міський голова Віра Тернавська,  працівники виконавчого апарату міської ради, жителі міста поклали квіти до пам’ятного знаку захисникам незалежності і суверенітету України.

     Цього ж дня в парку Залізничників відбувся святковий концерт, організований та підготовлений працівниками Долинський міський клуб при Долинській міській раді.

     Для  відпочиваючих в парку працювала виїзна торгівля, для найменших жителів - атракціони.

     Міська рада висловлює подяку працівникам КП «Долинське міське комунальне господарство», підприємцям, творчому колективу «Долинський міський клуб», вихованцям хореографічного ансамблю «Веселка», аматорам хору ветеранів, індивідуальним учасникам святкового концерту за підготовку та участь у заходах до Дня Перемоги.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання