вул. Соборності України 28, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Відбулася виїзна нарада за участю депутата Кіровоградської обласної ради Кальченка В.М

     Відповідно до Бюджетного кодексу України та Порядку спрямування коштів державного дорожнього фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 року № 1085 головними розпорядниками субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для фінансового забезпечення будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області визначено обласні державні адміністрації.

     На численні звернення Долинської міської ради та при сприянні депутата Кіровоградської обласної ради Кальченка В.М. до Кіровоградської обласної державної адміністрації, в затверджений перелік автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області включено проведення робіт з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Чумацький Шлях в  м. Долинська.

     14 травня 2018 року відбулася виїзна нарада за участю депутата Кіровоградської обласної ради Кальченка В.М., заступника департаменту – начальника управління розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Кіровоградської обласної державної адміністрації Воропаєва О.В., першого заступника Долинського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Цуканова С.Б. та представників проектної організації, на якій розглядалося питання відновлення пішохідних тротуарів та автобусних зупинок при проведенні робіт з капітального ремонту дорожнього покриття автомобільної дороги О120605 Долинська-вихід на а/д Т-12-10, яка проходить по території міста Долинська, а саме по вулиці Чумацький Шлях (на ділянці від пров. Залізничний до межі міста в напрямку на м. Кропивницький).

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання