вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Увага! Огляд-конкурс на кращий благоустрій територій багатоквартирних будинків та будинків приватного сектора м. Долинська - 2018

     Оголошено традиційний міський  огляд-конкурс на кращий благоустрій територій багатоквартирних будинків та будинків приватного сектора м. Долинська, приурочений Дню міста. Конкурс триває з 17 травня до  01 серпня. До участі у конкурсі запрошуються підприємства, установи, організації, об’єднання співвласників багатоповерхових будинків, мешканці багатоповерхових та приватних будинків, юридичні та фізичні особи. Нагородження переможців конкурсу відбудеться у рамках святкових заходів з нагоди Дня міста Долинська.

     Для участі необхідно надіслати на електрону адресу e-mail: dolmiskrada@ukr.net або принести до міської ради (вул. Соборності України, 50) фото прибраного подвір’я, під’їзд, вулиці. До фото необхідно додати назву об’єкту, контактні дані особи учасника. Кращі господарі будуть відзначені  грошовою винагородою.

     Підведення підсумків огляду-конкурсу на кращий благоустрій територій багатоквартирних будинків та будинків приватного сектора   м. Долинська здійснюється за основними критеріями: якість благоустрою двору, будинку та прибудинкової території; наявність договору на вивезення твердих побутових відходів; рівень оплати мешканцями  двору житлово-комунальних послуг.

     Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном 5-28-81. 

Чи підтримуєте Ви громадську ініціативу "Встановлення вуличного освітлення по вулиці Садова в місті Долинська"?
ТАК, підтримую
НІ, не підтримую

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання