вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Стихійна торгівля продуктами харчування несе загрозу здоров’ю та є порушенням

          На виконання плану роботи виконавчого комітету міської  ради та з метою  подолання стихійної торгівлі в місті 25 травня 2018 року проведено рейд по місцях, де ведеться  незаконна торгівля, зокрема  по вул. Нова між будинками №86 та 88 по пров. Братів Клепачів та по вул. Соборності України (біля магазину «Барва»).

          В ньому  взяли участь працівник  районного управління Держпродспоживслужби в Долинському районі та   міської ради.

          Під час рейду виявлено 6 порушень щодо торгівлі продуктами харчування та сільськогосподарською продукцією.  Складено 2 приписи щодо торгівлі молочною продукцією  у недозволеному  для цього місці та  4 громадяни попередженні щодо необхідності  дотримання  вимог правил продажу продуктів харчування.

          Із початком літа стихійна торгівля у невстановлених місцях стає серйозною проблемою. Громадяни, купуючи продукти харчування, не можуть бути впевнені у їхній якості. Особливо це стосується м’ ясної, кисло-молочної продукції та риби.       Торгівля такими продуктами проводиться з грубими порушеннями вимог діючого санітарного законодавства, а саме: відсутні умови щодо зберігання та реалізації продукції, працюючі не проходять обов’язкові профілактичні медичні огляди та не мають особових медичних книжок, відсутні умови для дотримання особистої гігієни та відсутні  документи, які свідчать про безпеку та якість продуктів.

          За торгівлю з рук у невстановлених місцях статтею 160 КУпАП  передбачена  адміністративна  відповідальність  у вигляді штрафу.      

          Мало хто з мешканців  міста задумується  над тим, яку небезпеку несуть стихійні ринки і  що придбаний товар у випадкової людини, в умовах, які не відповідають нормам його зберігання (з землі), у будь-який момент може обернутися великим лихом для покупця та його родини.

          Тільки купуючи продукцію в місцях, де є контроль за якістю, покупець може бути спокійним.

          Робота  по   ліквідації незаконної стихійної торгівлі буде   проводитись і в подальшому.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання