вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Хто бажає розпочати свою справу - є можливість !

         Долинською міською радою прийнята Програма розвитку сфери  побутового обслуговування населення міста Долинська на період 2016 - 2020 років. На її виконання запрошуємо ініціативних громадян міста з метою самореалізації та залучення до цієї справи тих, хто  хоче започаткувати свій легальний  бізнес у сфері надання послуг.

         Жителі міста на сьогодні  відчувають нагальну потребу  в послугах з  ремонту і монтажу мереж водопостачання, водовідведення та теплопостачання, електротехнічних послуг, ремонту складної побутової техніки та мобільних телефонів, ремонту комп’ютерів та налаштуванню програмного забезпечення, ремонту одягу та взуття , ремонту житла, годинників та виготовлення  ключів.

       Легалізація працюючих у сфері надання  послуг дасть можливість наповнення, як міського бюджету  так і забезпечення офіційної зайнятості, соціального захисту та належного пенсійного забезпечення в результаті внесених змін у пенсійне законодавство.

      Відкривши підприємництво у сфері послуг є можливість отримати, співфінансування запропонованих Вами інвестиційних проектів за рахунок коштів міського бюджету передбачених на реалізацію вищезазначеної Програми.

      Більш детальну інформацію Ви можете отримати у провідного спеціаліста з питань організації торгівлі, побуту та захисту прав споживачів виконкому  міської ради за телефоном № 5-28-81 або на особистому прийомі в каб.№3,  вул. Соборності  України, 50.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання