вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Торгівля повинна здійснюватись у спеціально відведених місцях

          По вул. Нова біля колишньої котельні (болгарських будівельників) облаштовано спеціальне місце (міні ринок) по продажу сільськогосподарської продукції  на 23 торгових місця.  Столи встановило комунальне підприємство «Долинське міське комунальне господарство». Воно і підтримуватиме  порядок.

          Поступово тут буде облаштовано ринок для організації цивілізованого  продажу  сільськогосподарської продукції  не  із землі,  а з прилавків, як передбачено  ветеринарно-санітарними  правилами.

          Виконавчий комітет міської ради запрошує  на міні-ринок продавців продукції  та  попереджує тих, хто здійснює стихійну торгівлю біля магазину «Тема»,  що П.6.5. «Правил благоустрою та утримання територій у місті Долинська» забороняється самовільно встановлювати пересувні елементи вуличної торгівлі, тобто здійснювати реалізацію будь-яких товарів у невстановлених для торгівлі місцях.

          За невиконання даної вимоги Ст.152 КУпАП передбачено  штраф на громадян від 360 до 840 грн., на фізичних осіб-підприємців від 1350 до 1700 грн.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання