вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

РЕЙД ПО МІСЦЯХ НЕСАНКЦІОНОВАНОЇ ТОРГІВЛІ

Згідно плану роботи виконавчого комітету міської ради та з метою попередження і недопущення стихійної торгівлі в місті, провідний спеціаліст з питання торгівлі, побуту та захисту прав споживачів разом із працівником поліції та Держпродспоживслужби 12 липня 2018 року проведено спільний рейд по місцях, де здійснюється незаконна торгівля, зокрема, по вул. Нова між будинками № 86 та 88, по пров. Братів Клепачів та по вул. Соборності України (біля магазину «Барва»).

         Загалом на громадян, які здійснювали незаконну торгівлю складено 5 приписів та винесено 4 попередження. Під час рейду виявлено, що у місці (по вул. Соборності України, напроти буд. № 1), де виконавчим комітетом міської ради надано дозвіл громадянам здійснювати продаж квітів, вирощених у особистому підсобному господарстві, реалізуються овочі та фрукти.

         Жителі міста не бажаючи сплачувати орендну плату за торгівлю на ринку КП «Далвіс», який розташований неподалік та працює в будні дні, свідомо порушують «Правила благоустрою та утримання територій у місті Долинська».

Виконавчий комітет міської ради попереджає, що торгівля (окрім квітів) у даному місці заборонена.

Згідно п.6.5. «Правил благоустрою та утримання територій у місті Долинська» забороняється самовільно встановлювати пересувні елементи вуличної торгівлі, тобто здійснювати реалізацію будь-яких товарів у невстановлених для торгівлі місцях.

У разі невиконання даної вимоги на продавців буде складено адміністративний протокол за статтею 152 КУпАП, якою передбачено штраф на громадян від 360 до 840 грн., на фізичних осіб-підприємців від 1350 до 1700 грн.

Рейди з виявлення та припинення несанкціонованої торгівлі у невстановлених місцях триватимуть й надалі, допоки продавці не стануть усвідомлювати того, що порушують закон.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання