вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Розпочато приватизацію земельних ділянок в городньому товаристві «Едем»

       02 серпня відбулись збори членів городнього товариства «Едем», на якому розглянуто питання приватизації земельних ділянок для ведення садівництва.

       Як зазначено головою товариства Валентиною Олійник, завдяки спільним зусиллям міської влади, сприяння депутата Кіровоградської обласної ради Валерія Кальченка та підтримки обласної влади - питання передачі земельних ділянок у приватну власність розпочато.

       Членами городнього товариства підготовлено 303 пакети документів, та передано до Головного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області, яким 05 червня 2018 року видано Накази про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою. Завдання членів городнього товариства - визначитися з ліцензованою установою та розпочати її виготовлення.

         З метою здешевлення цих робіт, учасникам зборів рекомендовано робити це не одноосібно, а скооперуватися групами, не менше 10 осіб.

         На зборах звучали різні думки щодо приватизації земельних ділянок, але для песимістів слід зазначити, що згідно чинного законодавства це єдиний варіант мати в користуванні земельну ділянку для вищезазначеної потреби.

         В оренду земельні ділянки надаються через аукціон, де городні товариства є неконкурентоспроможними. 

         Враховуючи зазначене, членам городнього товариства «Едем» потрібно приймати виважене рішення, аби в подальшому не посилатися на місцеву владу, яка не є розпорядниками цих земель, у відсутності можливості займатися городництвом.

Чи підтримуєте Ви громадську ініціативу "Встановлення вуличного освітлення по вулиці Садова в місті Долинська"?
ТАК, підтримую
НІ, не підтримую

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання