вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Відбулася ХХІІІ сесія міської ради

        03 серпня 2018 року відбулася ХХІІІ сесія міської ради міської ради на якій було розглянуто 50 питань. Депутати затвердили звіти про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Долинська та міського бюджету на І півріччя 2018 року, внесли зміни до  міського бюджету на 2018 рік шляхом перерахунку раніше затверджених видатків на поточний ремонт ділянки дороги по вул. В’ячеслава Чорновола, оплату послуг з теплопостачання комунальних дошкільних навчальних закладів та благоустрій міста.

         Прийнято рішення: про впорядкування порядку продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та пива на території міста, яким обмежено їх продажу в період з 22 до 08 години щоденно, крім закладів ресторанного господарства і встановлено заборону їх продажу та  тютюнових виробів в закладах торгівлі, які знаходяться на відстані ближче ніж 100 метрів до загальноосвітніх навчальних закладів; про вихід із засновників і безоплатну передачу всього майна до спільної власності району та земельної ділянки КДНЗ № 2 «Івушка».

         Розглянуто і прийнято рішення стосовно майнових питань комунальної власності громади міста, внесення змін до містобудівної документації.

         З метою вжиття заходів щодо запобігання виникнення небезпеки для здоров’я та життя жителів міста, рішенням міської ради доручено міському голові звернутися до суду з позовними вимогами до Кіровоградської філії ПАТ «Укртелеком» про демонтаж будівлі вузла зв’язку за адресою площа Шевченка, 1.

         За поданням комісії, прийнято рішення про присвоєння у 2018 році звання «Почесний громадянин міста Долинська» Маруценку Віктору Григоровичу за вагомий внесок у культурний та духовний розвиток міста – відродження, дослідження та збереження історії рідного краю.

         Розглянуті земельні питання, які стосувалися користування, оренди земельних ділянок та передачі їх у власність.

         З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися на сайті міської ради в розділі документи, рішення міської ради.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання