вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Знищення карантинних рослин та бур’янів на контролі

         З метою здійснення контролю за знищенням повитиці польової та амброзії полинолистої на території м. Долинська, відповідно до розпорядження міського голови, ведеться  обстеження закріплених територій за підприємствами та прилеглих територій присадибних ділянок. За його результатами перевірки вогнища карантинних бур’янів, виписано 32 приписи та встановлено термін для усунення наявних порушень Правил благоустрою та утримання територій в м. Долинська.

         З початку оголошення місячника спеціалістами міської ради  здійснено контроль за ходом боротьби з карантинними рослинами на вулицях: Центральна, Сичова, Сонячна, Івана Яковенка, Гоголя, Соснова, Чумацький Шлях, Шевченка. Проводяться інформаційна та роз’яснювальна роботи з керівниками підприємств, організацій, установ, а також з власниками будинків приватної власності щодо необхідності та важливості регулярного прибирання прилеглих територій від рослин, що негативно впливають на здоров’я і  повноцінне  життя громадян та їх відповідальності за порушення у цій сфері.

        Міська рада попереджає що за невиконання приписів порушники будуть притягнуті до адміністративної відповідальності згідно статті 152 КУпАП (штрафу).

Чи підтримуєте Ви громадську ініціативу "Встановлення вуличного освітлення по вулиці Садова в місті Долинська"?
ТАК, підтримую
НІ, не підтримую

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання