вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Стихійна торгівля є потенційно небезпечною для споживачів

          Згідно плану роботи міської ради  та з метою  подолання стихійної торгівлі в місті 21 серпня 2018 року проведено рейд. В ньому  взяли участь працівник Долинського відділу ГУ Національної поліції в Кіровоградській області, управління Держпродспоживслужби в Долинському районі та міської ради.

          Перевірки  проводились в місцях здійснення стихійної торгівлі по вул. Нова між будинками № 86 та № 88, по провулку Братів Клепачів (біля ощадбанку) та по вул. Соборності України.

   З порушниками, які здійснювали торгівлю у недозволених для цього місцях, проведено роз’яснювальну роботу  та   складено 4 Приписи.

            Стихійна торгівля є потенційна небезпека для споживача. Продукти харчування, які безконтрольно реалізують приватні особи з рук, не пройшли лабораторний контроль, не мають відповідного маркування, не упаковані належним чином. Отже, їх споживання може спричинити небезпечні гострі кишкові інфекції. Позиватися ж до суду за шкоду, заподіяну здоров’ю, підстав не буде – відповідача немає. Найефективніший спосіб боротьби зі стихійною торгівлею – не купувати продуктів харчування у невстановлених місцях.

          Міською радою   виготовлено та встановлено таблички   по вул. Нова між будинками № 86 та № 88  і по вул. Соборності України (біля магазину «Барва») про заборону торгівлі у  невстановлених місцях. А тому, аби не наражати себе на адміністративні штрафи за дане порушення, просимо взяти до уваги зазначене попередження.

          Рейди по ліквідації незаконної стихійної торгівлі будуть проводитись і в подальшому.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання