вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

День знань у ДНЗ «Ружечка»

        03 вересня 2018 року в дошкільному навчальному закладі № 5 «Ружечка» відбулося свято «День знань.

         В дошкільному закладі нині виховується 267 маленьких долинчан, в цьому році дитячий садочок гостинно прийняв до себе 12 діточок с.Першотравневе.

         Міський голова Віра Тернавська привітала зі святом працівників закладу, батьків та гостей. В своєму виступі вона відмітила, що в дошкільному закладі створені всі умови для навчання та гармонійного виховання найменших громадян міста. Педагогічний колектив – це досвідчені вихователі, справжні професіонали своєї справи, вони зігрівають своєю увагою та турботою наших малюків. Віра Василівна побажала колективу ДНЗ «Ружечка» творчих успіхів в праці, наснаги, нових здобутків у навчально-виховному процесі підростаючого покоління.

         Зі словами привітання виступила секретар Першотравневої сільської ради Бенько Світлана Миколаївна, вона подякувала міській раді, керівнику дошкільного навчального закладу «Ружечка», від імені батьків с. Першотравневе, за змогу дошкільнятам села відвідувати дитячий садочок, побажала всім педагогічним працівникам миру, добра, благополуччя та досягнень у праці.

         Діти разом з педагогами та казковими героями співали, танцювали та розповідали вірші.

         Свято вдалося на славу!

Чи підтримуєте Ви громадську ініціативу "Встановлення вуличного освітлення по вулиці Садова в місті Долинська"?
ТАК, підтримую
НІ, не підтримую

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання