вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Комунальна земля: міфи та реальність

       07 вересня 2018 року на позачерговому засіданні сесії міської ради прийнято рішення про передачу земельних ділянок, які перебувають в комунальній власності, в оренду під будівництво сонячних електростанцій. Спочатку висловлювали своє невдоволення члени городнього товариства «Барвінок», а згодом до них приєдналися начальник у Долинському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Шестакова   В.І. та юрист РДА – Герасименко Т. А., коментуючи в інтерв’ю Центральноукраїнського бюро новин 12.09.2018 року прийняті рішення міської ради стосовно належності земельної ділянки на 7 мікрорайоні міста.

         Дані безпідставні коментарі вводять в оману не тільки жителів міста, а й громадськість через соціальні мережі. Мета одна – скомпрометувати будь якою ціною нинішню міську владу в очах громади напередодні виборів.

Міська рада інформує про те, що дане рішення було прийнято у відповідності до наявних матеріалів, що підтверджують право комунальної власності  на цю земельну ділянку, а саме: генерального плану забудови міста, детального плану території забудови східного району м. Долинська Кіровоградської області, затвердженого рішенням сесії міської ради № 662 від 23.02.2018 року, індексного кадастрового плану, затвердженого рішенням сесії міської ради № 496 від 30.03.2004 року та технічної документації по грошовій оцінці земель м. Долинська Кіровоградської області, розробленою Кіровоградським інститутом «Міськбудпроект» в 2000 році, яка поновлена у 2013 році.

         Земельна ділянка городнього товариства була надана жителям міста в тимчасове користування терміном на 1 рік у 1995 році згідно розпорядження міського голови О.Ляшенка. Частина землі використовувалась під городами, решта - засівалась сільськогосподарськими культурами.

         Міською радою була проведена інвентаризація земель комунальної власності та прийнято рішення про вилучення земельної ділянки у ГТ «Барвінок» та включено до переліку інвестиційно - привабливих земельних ділянок, з метою ефективного використання її в інтересах громади.

        Членам городнього товариства запропоновано отримати земельні ділянки для ведення городництва в городніх товариствах «Едем» і «Нива», що знаходяться на відстані 1 км від ГТ «Барвінок» (за магазином «Спорттовари») з подальшим оформленням права власності на землю.

        З метою спростування недостовірної інформації, надану чиновниками районних служб  Центральноукраїнському бюро новин, міська рада звернулась до начальника Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Зінченка І.І. щодо вжиття відповідних заходів реагування.

        Публікуємо детальний план території забудови східного району   м. Долинська для підтвердження права комунальної власності на земельну ділянку.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання