вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Комунальна земля: міфи та реальність

       07 вересня 2018 року на позачерговому засіданні сесії міської ради прийнято рішення про передачу земельних ділянок, які перебувають в комунальній власності, в оренду під будівництво сонячних електростанцій. Спочатку висловлювали своє невдоволення члени городнього товариства «Барвінок», а згодом до них приєдналися начальник у Долинському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Шестакова   В.І. та юрист РДА – Герасименко Т. А., коментуючи в інтерв’ю Центральноукраїнського бюро новин 12.09.2018 року прийняті рішення міської ради стосовно належності земельної ділянки на 7 мікрорайоні міста.

         Дані безпідставні коментарі вводять в оману не тільки жителів міста, а й громадськість через соціальні мережі. Мета одна – скомпрометувати будь якою ціною нинішню міську владу в очах громади напередодні виборів.

Міська рада інформує про те, що дане рішення було прийнято у відповідності до наявних матеріалів, що підтверджують право комунальної власності  на цю земельну ділянку, а саме: генерального плану забудови міста, детального плану території забудови східного району м. Долинська Кіровоградської області, затвердженого рішенням сесії міської ради № 662 від 23.02.2018 року, індексного кадастрового плану, затвердженого рішенням сесії міської ради № 496 від 30.03.2004 року та технічної документації по грошовій оцінці земель м. Долинська Кіровоградської області, розробленою Кіровоградським інститутом «Міськбудпроект» в 2000 році, яка поновлена у 2013 році.

         Земельна ділянка городнього товариства була надана жителям міста в тимчасове користування терміном на 1 рік у 1995 році згідно розпорядження міського голови О.Ляшенка. Частина землі використовувалась під городами, решта - засівалась сільськогосподарськими культурами.

         Міською радою була проведена інвентаризація земель комунальної власності та прийнято рішення про вилучення земельної ділянки у ГТ «Барвінок» та включено до переліку інвестиційно - привабливих земельних ділянок, з метою ефективного використання її в інтересах громади.

        Членам городнього товариства запропоновано отримати земельні ділянки для ведення городництва в городніх товариствах «Едем» і «Нива», що знаходяться на відстані 1 км від ГТ «Барвінок» (за магазином «Спорттовари») з подальшим оформленням права власності на землю.

        З метою спростування недостовірної інформації, надану чиновниками районних служб  Центральноукраїнському бюро новин, міська рада звернулась до начальника Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Зінченка І.І. щодо вжиття відповідних заходів реагування.

        Публікуємо детальний план території забудови східного району   м. Долинська для підтвердження права комунальної власності на земельну ділянку.

Чи підтримуєте Ви громадську ініціативу "Встановлення вуличного освітлення по вулиці Садова в місті Долинська"?
ТАК, підтримую
НІ, не підтримую

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання