вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

До Країни Радості та Доброти!

          28 вересня 2018 року виповнюється 100 років від дня народження видатного педагога сучасності, вченого, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського.

           Педагоги КДНЗ №4 «Казка» знають  який великий вплив на дітей дошкільного віку  має спадщина В.О. Сухомлинського та навчають їх таким поняттям і почуттям, як доброта, любов, дружба, чесність, повага, співчуття, розуміння себе і інших, створюючи для цього умови, певні ситуації – і душі дітей відгукуються і «розкриваються, як квіти на ранковій зорі».

            Казки, легенди, оповідання В.О. Сухомлинського – це цілюще джерело, що виховує у дітей загальнолюдські цінності й високу мораль, яке невимушено підводить дітей до самостійного висновку: чому саме потрібно поводитись гарно, чому лише позитивні вчинки сприяють справжній радості та щастю.

         Відвідавши районну дитячу бібліотеку, вихованці групи № 5 "Сонечко"  під час театралізації казок В. О. Сухомлинського «Моя мама пахне хлібом», «Сьома дочка», «Материнське щастя» поринули в атмосферу казки. Діти показали і свої театральні здібності, а дорослі не змогли стримати сліз від  щирості дітей та життєвої мудрості, якою пронизана кожна казка великого педагога.   

   

                                                                                                                      Завідувач КДНЗ №4 "Казка"       

              І. Малага    

                     

Чи підтримуєте Ви громадську ініціативу "Встановлення вуличного освітлення по вулиці Садова в місті Долинська"?
ТАК, підтримую
НІ, не підтримую

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання