вул. Соборності України 28, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Вітання, шана і повага ветеранам

         До міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, 30 вересня в місті відбулися святкові заходи, організовані міською владою. Вони були проведені на літньому концертному майданчику в парку залізничників. І сонячний день сприяв цьому.

          З вітальними словами до присутніх звернулася міський голова Віра Тернавська, зазначивши що цей день – символ єдності і спадковості поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

         Побажала їм довгих і щасливих років життя, здоров’я, оптимізму і благополуччя. Зворушливі слова подяки були адресовані ветеранам, які перебуваючи на заслуженому відпочинку приймають активну участь у громадському житті міста та вручила їм квіти. Заступник голови СФГ «АСК» Олександр Самарський вручив активістам міста святкові набори. Аматори художньої самодіяльності міського клубу підготували ветеранам гарну концертну програму. Після завершення концертної програми, міський голова Віра Тернавська запросила всіх присутніх до солодкого столу, а також частування варениками та смачною кашею. Бажаючі мали змогу заспівати пісень під музику в супроводі Анатолія Орішка.

         Такий захід в місті вперше проведено на відкритому повітрі, з метою участі всіх бажаючих ветеранів, без будь-яких обмежень, а тому не  обійшлося і без щирих подяк за це, його організаторам.

         Міська рада в свою чергу висловлює подяку заступнику керівника СФГ «АСК» Олександру Самарському, трудовому колективу КП «Долинськміськкьомунгосп» (Андрій Кушко), голові правління РСТ Віктору Перанському, керівнику Долинського міського клубу Валентині Булах, керівникам КДНЗ міста Олені Бойко, Ірині Малазі, Любові Цвітній, ПП Тамарі Подобєд , Анатолію Орішку за організацію і сприяння у підготовці заходу.   

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання