вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

В місті пройшла чергова виставка-ярмарок

         06 жовтня 2018 року в Парку залізничників за ініціативи міської ради пройшла виставка-ярмарок  голубів, птахів, домашньої декоративної птиці та кролів.

         Осінній суботній ранок, що видався щедрим на гарну погоду, покликав долинчан на видовищну виставку голубів, декоративних пташок та домашніх тварин.

         Уже вп’яте територія залізничного Парку міста Долинська  стає схожою на зоопарк, куди приходять не лише дорослі, а й дітлахи. А подивитися тут є на що, бо, окрім голубів, яких на виставці завжди багато, цього разу кролі  не поступалися за своєю кількістю пернатим. Багато автомобілів з клітками, в яких мешкали ті, кого привезли господарі з  Кривого Рога, Кіровограда, Бобринця, Нового Буга, Нової Одеси та  з інших міст та районів. Велетенські кролики, гуси та кури спокійно позували перед фотооб’єктивом, а їхні власники ввічливо та жартівливо допомагали своїм домашнім тваринкам в цьому. 
Приємна дружня атмосфера, розмови про тваринництво і птахівництво, пухнасті тваринки і пишнопері птахи збирали біля  себе долинчан та жителів району тих, хто просто прийшов подивитися на цю красу, та тих, хто також займається розведенням живності.

         Цього разу  на  виставці- ярмарку було зареєстровано  61 учасник.

         Неприємним є те, що наші місцеві любителі голубів, кролів, птахів, декоративних співучих та домашніх птахів були на даному заході лише спостерігачами, незважаючи на те, що проведення даних виставок –ярмарок було організовано міською радою на їх прохання. І якщо  перший раз на даному заході було 23 місцевих учасника, то – 6 жовтня, їх було значно  менше. Це при тому, що лише голуб’ятників -фанатів у місті понад  сотня, а любителів кролів близько п’ятдесяти .

         Виконавчий комітет Долинської міської ради вдячний всім учасникам  даного заходу, особливо гостям з інших регіонів, які взяли участь та дали можливість жителям міста  бачити таку красу.

         А місцевим побажати, бути більш активними у таких заходах, утворити ініціативну групу та брати організацію їх проведення на себе,  можливо у більш досконалішому форматі,   як це робиться в  інших регіонах де  ви буваєте.

         Особливу подяку  міська рада висловлює голові приватного сільськогосподарського підприємства «Гайдук» Ігорю Гайдуку , який  надав м’ясо баранини, а Вадим Байрамов  приготував смачну шурпу, якою частували  учасників виставки- ярмарку. Всі вони дякували за увагу та гостинність.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання