вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Рішення прийнято, його потрібно виконувати

Міською радою прийнято рішення від 03 серпня 2018 року № 772 «Про впорядкування продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та пива (крім безалкогольного) на території міста  Долинська».

Цим рішенням встановлено заборону на торгівлю вином, пивом (крім безалкогольного), алкогольними та слабоалкогольними напоями в МАФах і стаціонарних об’єктах торгівлі з 22.00 год. до 08.00 год.

Дія даного рішення не поширюється на заклади ресторанного господарства – кафе, бари, заклади громадського харчування тощо.

Вищеназване рішення пройшло процедуру регуляторного акту і потребує неухильного виконання суб’єктами господарювання  різних форм власності з дня його отримання. З метою унеможливлення будь-яких непорозумінь, міська рада рекомендує суб’єктам підприємницької діяльності провести інформування покупців щодо обмеження реалізації алкогольних напоїв, у зазначений час, шляхом встановлення інформаційних табличок.

Рішення міської ради № 772 буде направлено Долинському відділенню Головного управління національної поліції в Кіровоградській області для виявлення порушників, які у заборонений рішенням міської ради час, здійснюють реалізацію алкогольних напоїв та вжиття до них відповідних заходів адміністративного впливу.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання