вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!

З метою створення нових виробничих потужностей та робочих місць, Долинська міська рада сприяє реалізації проектів малого та середнього бізнесу в місті на основі співфінансування. Одним із перших, підтримано проект «Створення підприємства з виробництва заморожених борошняних та овочево-фруктових напівфабрикатів та виробництво переробленої плодоовочевої продукції із застосуванням сучасних технологій» на реалізацію якого, виділено у 2018 році з міського бюджету 100 тис. грн.

На сайті департаменту економічного розвитку і торгівлі Кіровоградської обласної державної адміністрації у розділі «Кіровоградщина бізнесова» є підрозділ регіональний фонд, у якому за посиланням: http://www.pidriem-gue.kr.ua/index.php?action=fond/fond_12 міститься інформація про  оголошення Регіональним фондом підтримки підприємництва у Кіровоградській області конкурсу бізнес – проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва. Даний конкурс проводиться до 30 листопада 2018 року.

До участі у конкурсі допускаються бізнес-проекти, які передбачають створення нових робочих місць та відповідають пріоритетним напрямкам регіонального розвитку, зокрема:

впровадження інноваційних, екологічних та енергозберігаючих технологій;

створення нових виробництв або розширення діючих виробництв з переробки сільськогосподарської продукції (у т. ч. молока, овочів, плодів, кукурудзи, риби), виробництва продовольчих товарів, підприємств з виробництва інших видів продукції, товарів і послуг;

створення сімейних форм, тваринницьких комплексів (великої рогатої худоби, овець, колів, птиці тощо);

створення (розширення) видів послуг закладів побутового обслуговування населення у сільській місцевості;

створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, створення чи модернізація (реконструкція) овочесховищ;

розвиток овочівництва, садівництва;

розвиток та підтримка малого підприємництва у сільській місцевості, зокрема сільського зеленого туризму тощо;

інше.

З переліком документів для участі у конкурсі та умовами конкурсу можна ознайомитися за вищезазначеним посиланням на сайті департаменту економічного розвитку і торгівлі Кіровоградської обласної державної адміністрації у розділі «Кіровоградщина бізнесова» та у Регіональному фонді підтримки підприємництва у Кіровоградській області за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи (колишня Тімірязєва), 84, кімнати 417, 419, контактний телефон/факс: (0522) 24 08 86, електронна адреса: rfpp@email.ua.

Запрошуємо до участі у конкурсі бізнес-проектів! 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання