вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Відбулася чергова ХХV сесія міської ради

        26 жовтня 2018 року відбулася чергова ХХV сесія Долинської міської ради.

         Згідно затвердженого порядку денного розглянуто 41 питання.

         Із 26 депутатів в роботі сесії прийняли участь 14 депутатів. В повному складі були відсутні депутати обрані від політичних партій блок Петра Порошенка «Солідарність» (Ворона О.М., Іващенко В.М., Чипула Є.Г., Яровий В.Б.), Аграрної партії України (Парубенко Н.Г., Черкун М.І., Волоткевич В.А.) та Опозиційного блоку (Гузема О.Г., Зеленокорінний А.С., Місюня В.Ф.) та двоє із трьох депутатів партії "Українське об'єднання патріотів-УКРОП" (Аліфонов Д.В. та Звіздовський Є.Е.) що можна розцінити не інакше як саботаж. Але сесія відбулася завдяки свідомості решти депутатів, які прийняли важливі для громади міста рішення та постійно приймають активну участь в роботі міської ради оправдовуючи високе довір’я виборців.

         Депутати затвердили звіти про виконання міського бюджету та програми соціального і економічного розвитку міста Долинська за 9 місяців 2018 року.

         Внесли зміни до міського бюджету перерозподіливши видатки на оплату послуг з теплопостачання та виплату щорічної винагороди працівникам комунальних дошкільних навчальних закладів.

         Міська рада відмовила Долинській районній раді у наданні згоди на безоплатну передачу з комунальної власності територіальної громади  міста Долинська у спільну власність територіальних громад міста, селища та сіл району комунальних дошкільних навчальних закладів № 3 «Колобок», № 4 «Казка», № 5 «Ружечка».

         Надано дозволи виконавчому комітету Долинської міської ради на розроблення містобудівної документації західної та внесення змін до містобудівної документації східної частин міста Долинська.

         Внесено зміни до персонального складу виконавчого комітету Долинської міської ради.

         Міською радою підтримано звернення депутатів до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України про недопущення підвищення ціни на газ для потреб населення.   

         Розглянуто 21 земельне питання, серед яких про розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту міста Долинська Кіровоградської області.

         Депутати міської ради підтримали внесено депутатом Ромащенком О.М. ініційовану учасниками АТО пропозицію і прийняли рішення щодо встановлення флагштоку з червоно-чорним прапором біля пам’ятного знаку «Захисникам незалежності і суверенітету України».

         На сесії депутатами озвучена пропозиція про необхідність ведення відеозаписів сесій та викладення їх в мережу Інтернет для ознайомлення виборців міста та оцінки діяльності обраних депутатів.

        Після  обговорення даних питань, врахування всіх зауважень та пропозицій були прийняті відповідні рішення, з якими можна буде детально ознайомитися на нашому сайті в розділі: Документи, рішення міської ради.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання