вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Міська рада і надалі буде підтримувати підприємництво

     З метою зміцнення та подальшого розвитку позитивних тенденцій  становлення малого підприємництва,  Долинською міською радою виділено фінансову допомогу  в розмірі 100,0 тис. грн.  для створення в місті Долинська сучасного  переробного підприємства "Виробництво заморожених напівфабрикатів та овочів перероблених" підприємством споживчої кооперації  «Долина СТ»,  керівник Віктор Перанський .

     За результатами конкурсного відбору, який  відбувся  25 жовтня 2018 року,  бізнес – проект ПСК «Долина СТ»  став переможцем   обласного конкурсу.

     На його впровадження виділено з  Регіонального фонду підтримки підприємництва  фінансову допомогу  на зворотній основі у розмірі 400 тисяч гривень.

     З бюджету   міської ради на підтримку  малого підприємництва та реалізацію даного проекту виділено кошти  в сумі 100.0 тис грн. на  безповоротній основі.

     Для втілення  проекту ПСК «Долина-СТ» планує закупити сучасне обладнання – тістоміс, морозильні камери, шаткувальну машину, промислову м’ясорубку та машини для формування напівфабрикатів, пакування й етикетування готової продукції.

     Впровадження  лінії з виробництва заморожених  напівфабрикатів дасть можливість створити 10 робочих місць та забезпечити жителів міста конкурентоспроможною продукцією.

     Долинська міська рада запрошує до співпраці активних та  цілеспрямованих  людей, які готові запропонувати  інвестиційні проекти  та на умовах співфінансування  реалізувати  їх  у  нашому місті.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання