вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Обіцяли – виконали!

     Починаючи з 2016 року, міська влада поставила перед собою завдання відновити роботу ліфтів в багатоквартирних житлових будинках міста по вулиці Нова № 54 (під’їзд 2), № 58 (під’їзд 2), № 66 (під’їзд 2) та вулиця Соборності України, № 48 (під’їзд 4), які починаючи з 2005 року не експлуатувалися та знаходилися в розграбованому стані.

     Країною-виробником даних ліфтів була Румунія і дата їх виготовлення – 80-ті роки минулого століття,  тому основною перепоною у їх відновленні стала відсутність запасних частин та їх комплектуючих.

     В 2016 році, за рахунок коштів міського бюджету вдалося відновити роботу ліфтів в багатоквартирних житлових будинках по вул. Нова, 58 (під’їзд 2) та по вул. Соборності України, 48 (під’їзд 4), вартість робіт склала 119,321 тис. грн.

     В 2018 році роботи по відновленню ліфтів продовжено. Після проведення капітального ремонту, 07 листопада 2018 року, введено в експлуатацію  ліфт в багатоквартирному житловому будинку № 66 (під’їзд 2) по вулиці Нова, який не працював з 2005 року. Вартість робіт згідно укладеного договору підряду склала 168,214 тис. грн.

     Цьому передувала значна кропітка робота спеціалістів Долинської міської ради та КП «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді, так як аналогів вітчизняного виробництва ліфтів та запчастин, що відповідають існуючим виробництва Румунії, не має. Міська рада вимушена була звернутися за допомогою до директора Криворізької філії фірми «ARCOM» - пана Андріана Рошу, який сприяв у придбанні та постачанні необхідних запчастин та керуючого санацією ДП «Дирекція КГЗКОРу» Биковського М.Ю., який сприяв у ремонті електродвигунів.

     Міська рада висловлює слова подяки директору ПП «Кіровоградська ліфтова компанія» Слінченку О.С. за якісне та своєчасне виконання підрядних робіт з капітального ремонту ліфтів в багатоповерхових житлових будинках міста.

     На черзі виконання робіт з капітального ремонту ліфта в багатоквартирному житловому будинку № 54 (під’їзд 2) по вулиці Нова, введення в експлуатацію якого заплановано до кінця 2018 року.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання