вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Обстеження мережі продовольчих магазинів продовжується

      30 жовтня та 07 листопада 2018 року робочою групою з обстеження закладів торгівлі та ресторанного  господарства  щодо дотримання вимог чинного законодавства при реалізації харчових  продуктів у м. Долинська проведено   обстеження п’яти об’єктів торгівлі.

      Під час обстеження виявлено відсутні термометри для забезпечення контролю за  температурним режимом  у холодильних вітринах у магазинах: «Спокуса», «НЯМ- НЯМ».

       Виявлено факти простроченої  продукції : тістечка «Лялька» творожні, «Сонячний віночок» мак, печиво «Супер Контік» у магазині «НЯМ-НЯМ»; корж для торту «Наполеон», корж вафельний  у торговельному павільйоні «Мрія»;  вафельний конус  в магазині «Спокуса».

       Реалізуються продукти харчування без належного маркування: «Узбецька халва», «Набір для юшки» у магазині «Спокуса»; тістечка «Пряжене молоко» у магазині «НЯМ-НЯМ»; корж  вафельний  у торговельному павільйоні «Мрія».

       Заморожені напівфабрикати у морозильній камері  магазину «НЯМ-НЯМ»  зберігаються в упаковці невідомого походження.  Відсутні дезінфікуючі засоби.

       Відсутній «Куточок споживача» у магазині «НЯМ-НЯМ», у магазині «Спокуса» розміщено у недоступному для покупців місці. У магазині «Корона» відсутні необхідні для «Куточка споживача» нормативні документи.

        Робочою групою рекомендовано власникам об’єктів торгівлі терміново  усунути недоліки виявлені при обстежені та вилучити з оббігу товар із закінченим терміном для вживання та без відповідного маркування.

       Робота по проведенню обстеження продовольчих магазинів з метою забезпечення  споживчого ринку міста якісними та безпечними товарами та дотримання законодавства у сфері захисту прав  споживачів, буде проводитись і надалі.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання