вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

В місті проведено повірку ваговимірювальних приладів

        З метою недопущення порушень у ході здійснення торговельно-комерційних операцій  у магазинах міста  та враховуючи соціальну значимість питань захисту прав споживачів, на запрошення  виконкому  міської  ради,  у місті  12 і 13 листопада 2018 року  працювали  спеціалісти Кіровоградського  державного підприємства «Кіровоградстандартметрологія».

         Вони вже понад 15 років співпрацюють з виконкомом міської ради у питаннях забезпечення належного  стану ваговимірювального обладнання в місті.

         В даний час спеціалістами центру проведено  повірку та здійснено   клеймування  58   вагів  з яких – 48 електронні   та 10 механічних. Крім цього,  повірено та клеймовано 12  гир.

         Робота по повірці ваговимірювального обладнання   проведена  у всіх запланованих магазинах та  торговельних павільйонах,  які  здійснюють торгівлю  продуктами харчування.

          Проведення   в місті періодичної  повірки дає можливість  виявити несправності   у засобах  вимірювальної техніки,  що використовуються при зважуваннях, та  усунути їх.

               

Шановні споживачі! 

       У випадках  виявлення Вами фактів використання суб’єктами господарювання нестандартних, перероблених, несправних, з ознаками зовнішнього втручання засобів вимірювальної техніки та обважування, прохання звертатися до провідного спеціаліста міської  з питань організації торгівлі,  побуту та захисту прав споживачів каб. №5, вул. Соборності України, 50 або телефонувати за № 2-07-76  і Ваші звернення  не залишаться без уваги.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання