вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ !

     Станом на 05.12.2018 року заборгованість населення за отримані комунальні послуги перед КП «Долинський Міськкомунгосп» становить 7 мільйонів 350 тисяч гривень, із них заборгованість за теплопостачання 5 мільйонів 700 тисяч гривень.

     В свою чергу  КП «Долинський Міськкомунгосп» повинний сплатити 3,5 мільйонів гривень НАК «Нафтогаз України» за отриманий в листопаді 2018 року природний газ для потреб теплопостачання. Вказану суму підприємство повинне сплатити НАК «Нафтогаз України» в термін до 25 грудня 2018 року!

     В разі несплати даної суми у вказаний термін існує загроза в неотриманні КП «Долинський Міськкомунгосп» лімітів на постачання природного газу на січень 2019 року, що в свою чергу ставить під загрозу роботу всіх котелень міста в січні 2019 року. 

     В зв’язку з вищевикладеним закликаємо всіх мешканців багатоквартирних будинків міста Долинська терміново погасити заборгованість та своєчасно вносити поточні платежі  за  отримані послуги з централізованого теплопостачання, управління будинками та вивезення твердих побутових відходів до 20 числа кожного поточного місяця.

     Тільки своєчасна оплата саме населенням за отримані комунальні послуги може забезпечити безперебійну роботу всіх котелень міста Долинська і відповідно тепло та затишок в кожній домівці, школах, дитсадках, лікарні!

                                                          

                                                                                                           Адміністрація КП «Долинський Міськкомунгосп»

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання