вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Виявлені випадки нападів диких тварин на людей

         10 грудня 2018 року в міській раді за участю міського голови Віри Тернавської відбулася  робоча нарада щодо вжиття дієвих заходів по недопущенню в подальшому випадків нападів диких тварин на громадян в межах міста Долинська.

         Зазначено, що 07 грудня 2018 року в період з 18.00 до 22.00 год.  виявлені факти таких нападів, в результаті 3 особи звернулися до Долинської ЦРЛ по наданню медичної допомоги.

         За підсумками  наради прийнято рішення про необхідність , з дотриманням вимог чинного законодавства, проведення роботи по відстрілу диких тварин.

         Міською радою направлені відповідні звернення до голови президії Долинської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок про відстріл диких тварин на підставі отриманого дозволу та до начальника Долинського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області про забезпечення охорони публічного порядку в цей період. Обговорені і питання фінансування вищезазначених заходів. Роботу планується розпочати вже на поточному тижні відповідно до погодженого графіка.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання