вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Снігопад не завадив життєдіяльності міста у звичному режимі

        На ранок 12 грудня 2018, за інформацією метеостанції в місті випало 11,8 мм опадів у вигляді снігу. Висота снігового покриву в середньому становила 17 см. Враховуючи отриману напередодні інформацію Гідрометцентру України про погіршення погодних умов , 11 грудня на засіданні міського оперативного  штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій було сплановано роботу техніки та людських ресурсів на розчищення доріг і тротуарів від снігу.

         На вулиці міста з 03.00 год. ночі були виведені 10 одиниць снігоприбиральної техніки, а для розчищення пішохідних доріжок, де не змогла пройти техніка, долучилися працівники КП «Долинський міськкомунгосп».

         Практично на 08.00 год., завдяки організованій роботі дороги та тротуари міста були розчищенні, транспорт та пішоходи мали змогу безперешкодного руху.

         Міська рада від імені громади міста, висловлює подяку працівникам КП «Долинський міськкомунгосп» (Кушко А.В.), суб’єктам підприємницької діяльності ФГ «Шмагайло» (Шмагайло В.М.), ФГ «Колос», «Мрія» (Ясніченко І.В., Нечепуренко Ю.В.), СФГ «Шевченко Плюс» (Шевченко Т.Г.), СФО «Россолан» (Собко М.О.), ПАТ «Долинський хліб завод» (Пугач С.В.), ПП Туранчич (Туранчич В.І.)  за роботу по розчистці снігу та забезпечення життєдіяльності міста у звичному режимі.

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання