вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Дорогі діти, батьки!

                                                               
     Від усього серця вітаю вас з теплим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей. Дуже хочеться, щоб наші діти, діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. 

     Завжди  дошкільна освіта, дитячі садочки міста – це найперша і найголовніша увага міської ради. Ми намагаємось зробити все можливе, щоб створити найкомфортніші умови найменшим нашим  долинчанам.

     Немає більшого щастя,   як бачити усміхнені  обличчя наших дітей. Вірю, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

     А сьогодні , та кожного наступного дня, прошу всіх дорослих, зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і  наші діти  виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю нашого міста та нашої держави.

1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, під патронатом Долинської міської ради та районної організації «Партії регіонів» проведено перший у цьому сезоні турнір з пляжного волейболу серед школярів міста.

Кращих гравців було відзначено грамотами та подарунками від міської ради та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації. Без уваги не залишився ні один учасник турніру.

Також в цей день від влади району та міста вручено солодощі дітям-сиротам та дітям, які виховуються в прийомних сім’ях.

Цього ж  дня керівники району та міста з подарунками відвідали дітей, які перебувають на лікуванні у дитячому відділенні Долинської центральної районної лікарні та взяли участь в урочистих заходах,  що  проводилися  з нагоди свята відділом освіти райдержадміністрації  на площі Центру дитячої та юнацької творчості нашого міста.

Всі   діти – учасники свята отримали  солодкі подарунки.  

   

З повагою ,  

міський голова                                                                                                     С. Зеленокорінний                                                 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання