вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Проведено конкурс по визначенню постачальників продуктів харчування

         20  грудня 2018  року в приміщенні міської  ради  відбувся конкурс  по визначенню постачальників продуктів харчування для комунальних дошкільних  навчальних закладів міста  Долинська на 2019 рік.

         Заявки  на участь подали  8 суб`єктів підприємницької діяльності різних форм власності.

         Комісія зважено і всебічно підходила до   вивчення кожної пропозиції  конкурсантів щодо закупівлі того чи іншого продукту,  враховуючи   якість, дотримання умов при постачанні в поточному році та  цінові пропозиції.

         Визначено  7 постачальників   43-х   найменувань продуктів харчування,  які потрібні для належного харчування діток в дитячих садках.

         Конкурсанти  дали згоду про  те,  що на протязі двох місяців ціна на продукти харчування залишиться такою, яка заявлена на конкурс.

         Комісією рекомендовано керівникам  комунальних дошкільних навчальних закладів міста  укласти угоди на постачання продуктів харчування  на 2019 рік з тими суб`єктами господарювання, хто визнаний переможцем  даного конкурсу, зокрема з приватними  підприємцями: Бразовською О.А., Капканцем М.В., Лисенком В.А., Лубенець Л.М.,  Снісаренко Д.І., Цибок Т.П. та приватною агрофірмою «МЮННТ»           

         Проведення подібних конкурсів дає можливість в рівних умовах  робити прозорі закупки продуктів харчування належної якості та економити державні кошти. 

         Сподіваємося на ефективне і довгострокове співробітництво!

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання