вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Усі комунальні ліфти в місті працюють

     В березні 2016 року після проведення експертного обстеження ліфтів житлових будинків №48, 58, 66 та 54 експертом наданий висновок щодо технічного стану ліфтів, а саме - необхідність проведення капітального ремонту, або заміни ліфтів. Варіант заміни ліфтів розглядався міською радою разом з варіантом проведення капітальних ремонтів. Перший варіант простий та коштовний більше 2-х мільйонів гривень, другий дешевший, але складний, бо ліфти іноземного виробництва і знайти запасні частини, вузли та деталі дуже складне завдання. Проте був обраний складний але більш економічний для міського бюджету варіант, хоч потенційні підрядники в один голос наполягали, на необхідності стовідсоткової їх заміни. Це були ліфтові компанії  з Києва, Львова, Вишгорода, та лише Кіровоградська ліфтова компанія погодилася на їх капітальний ремонт.

     І робота розпочалася, завдяки запчастинам отриманим від центральної районної лікарні, ДП «Дирекція КГЗКОР» та фірми «ARCOM» Румунія, а ліфтова компанія відновила усі 4-ри ліфти (2 ліфти у 2016 та 2 у 2018).  

     Необхідно зазначити, що ремонт усіх 4-х ліфтів обійшовся міському бюджету у 536 тис.грн. та зекономлено більше 1,5 млн.грн. бюджетних коштів.

     21 грудня 2018 року введений в експлуатацію останній ліфт в житловому будинку № 54 по вул. Новій. Міська рада висловлює слова подяки директору ПП «Кіровоградська ліфтова компанія» Слінченку О.С., всьому технічному персоналу компанії, за якісне та своєчасне виконання підрядних робіт з капітального ремонту ліфтів в багатоповерхових житлових будинках міста. За особистий внесок у виконання цих робіт, оголошена подяка майстру дільниці № 2 приватного підприємства «Кіровоградська ліфтова компанія» Савенку В.О., вручено подарунок.

      Завдання, поставлене перед собою міською радою по відновленню роботи ліфтів в багатоквартирних житлових будинках міста по вулиці Нова № 54 (під’їзд 2), № 58 (під’їзд 2), № 66 (під’їзд 2) та вулиця Соборності України, № 48 (під’їзд 4), які починаючи з 2005-2007 років не експлуатувалися та знаходилися в розграбованому стані – виконано.

      На сьогодні усі 87 комунальних ліфтів працюють, не зважаючи на скепсис та роздратування окремих осіб, особливо «стрічками».

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання