вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Долинської міської ради та аналізу регуляторного впливу до нього

           Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Долинська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Долинської міської ради та аналізу регуляторного впливу до нього:

         «Про затвердження Порядку  розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності під час проведення ярмарок (сезонної, святкової торгівлі), державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів, організації відпочинку та розваг на строк проведення таких заходів на території м. Долинська».

         Проект рішення міської ради та аналіз регуляторного впливу до нього розміщено  в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Долинської міської ради за адресою: http://dolmiskrada.org.ua в розділі «Регуляторна  діяльність».

         Пропозиції та зауваження до проекту рішення міської ради приймаються протягом місяця з дня його оприлюднення у письмовій формі за поштовою адресою: вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500; факсом: 05(234)2-08-34; за електронною адресою: dolmiskrada@ukr.net.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання