вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Дорогі друзі, шановна Долинська громадо!

Від усієї душі, щиро вітаю вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця – Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

У передноворічні дні ми замислюємося над головними життєвими цінностями,аналізуємо свої досягнення і здобутки за минулий рік, будуємо плани на майбутнє.

Незважаючи на складну економічну ситуацію у державі, наше рідне місто  продовжує свій сталий розвиток, впевненими кроками рухаючись вперед.

У 2018 році вдалося виконати основні показники програми соціально – економічного розвитку міста, розпочато реалізацію  стратегічного проекту «Будівництво Долинського групового водопроводу».

Усі ці досягнення стали можливими завдяки нашій з Вами, дорогі земляки, спільній роботі та прагненню перетворити Долинську в сучасне розвинене місто європейського зразка.

Кожного року ми бачимо позитивні зміни і пишаємося тим, що наше  любе місто  стає ще більш сучасним, красивим і комфортним для проживання.

Прийміть щиру вдячність , шановні долинчани, за підтримку, розуміння, плідну працю на благо рідного міста, за всі здобутки, яких нам разом вдалося досягти.

 Бажаю Вам,  дорогі долинчани, віри у щасливий завтрашній день.

Нехай у Вашому домі завжди лунає радісний сміх,буде багатим святковий стіл, а в душі панує гарний настрій. Хай оминають Вас смуток і негаразди, а в гості приходять лише добрі сподівання, приємні емоції та щирі друзі.

Здоров’я  Вам, Вашим рідним і близьким та всіх земних благ.

Хай 2019 рік стане роком миру, успіху і процвітання як для нашого міста так і для всієї нашої держави!

Хай Господь Бог оберігає ваші серця і нашу Батьківщину!

Миру, любові, добра і злагоди усім вам!

 

       З повагою

      міський голова         Віра Тернавська

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання