вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Робота депутата на результат

        Як уже повідомлялося раніше, в листопаді минулого року відбулася зустріч голови Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка та депутата обласної ради Валерія Кальченка з державним секретарем Міністерства економічного розвитку і  торгівлі Олексієм Перевезенцевим щодо збільшення фінансування ДП «Дирекція КГЗКОР» у зв’язку із заборгованістю підприємства за використану електроенергію та постійну загрозу відключення об’єктів міста Долинська від водопостачання, заборгованістю по сплаті податку за землю та інших питань.

         Зустріч виявилася результативною і кошти в грудні 2018 року надійшли на рахунок підприємства. Це дало можливість підприємству, в тому числі розрахуватися із ПрАТ «Кіровоградобленерго» за активну електроенергію і зняти існуючу напругу через можливість припинення водопостачання міста, погасити заборгованість перед  міським бюджетом по податку за землю в сумі 657,6 тис.грн. та по зазначеному податку перед бюджетами Маловодянської і Богданівської сільських рад.

         Міська рада від імені територіальної громади висловлює подяку депутату обласної ради, обраному виборцями міста Долинська, Валерію Кальченку за чергову важливу справу для громади району та відповідальне ставлення до своїх депутатських обов’язків. Завдяки такій тісній співпраці у 2019 році ми маємо можливість вирішення і ряду інших нагальних питань програми економічного і соціального розвитку міста.

Чи підтримуєте Ви громадську ініціативу "Встановлення вуличного освітлення по вулиці Садова в місті Долинська"?
ТАК, підтримую
НІ, не підтримую

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання