вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

УВАГА КОНКУРС !!!

     Долинська міська рада оголошує конкурсний відбір  проектів суб’єктів малого підприємництва, яким буде надаватись з міського бюджету безповоротна фінансова підтримка .

     Пріоритетними  визначено проекти,  що  реалізовуватимуться у галузі будівництва та ремонту  житлових приміщень, ремонту  складної побутової та радіоелектронної техніки, надання  побутових послуг  громадянам  (крім торгівлі) .

     Фінансова підтримка на реалізацію проектів  надається на конкурсних засадах суб’єктам малого підприємництва, на  умовах співфінасування в розмірі 10 % вартості бізнес - проекту, але не більше 50.0 тис грн.,  безповоротно.

     З переліком документів необхідних для участі та умовами  конкурсу   можна ознайомитись  на сайті міської ради  http://dolmiskrada.org.ua розділ «Планово –економічний відділ». 

     Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємництва до 17-00 годин 07 лютого 2019 року  планово – економічному відділу, м. Долинська,  вул. Соборності України, 50,  каб. №5  та №7. 

     Контактні  телефони для отримання довідкової  інформації : № 2- 07-76;  № 2-08-82.

     Конкурсний відбір буде проведено в залі засідань міської ради о 14 годині 15 лютого 2019 року .

Чи підтримуєте Ви громадську ініціативу "Встановлення вуличного освітлення по вулиці Садова в місті Долинська"?
ТАК, підтримую
НІ, не підтримую

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання