вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Черговий злочин – виклик правоохоронній системі

31 січня 2019 року міським головою Вірою Тернавською проведено нараду з правоохоронними органами, міським комунальним підприємством «Долинський міськкомунгосп», громадським формуванням «Громадський порядок» по питанню розукомплектування ліфтів мікрорайонів міста.

Міським головою звернуто увагу присутніх на неоперативність реагування по виявленню злочинців, які наносять збитки територіальній громаді міста шляхом розукомплектування ліфтів у багатоповерхових будинках міста. Тому справа честі для правоохоронців розкрити ці злочини.

Заступник начальника Долинського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області Іван Мосіюк повідомив, що спільно з громадським формуванням «Громадський порядок» для пошуку винних осіб задіяно весь склад поліції.

За результатами проведеної наради прийнято звернення до правоохоронних органів та жителів міста по питанню розкриття таких злочинів.  

ЗВЕРНЕННЯ 

до жителів міста, правоохоронних органів району

Протягом останнього місяця на мікрорайоні міста в багатоповерхових будинках невідомими особами в нічний час доби здійснено розукомплектування в 11 будинках 21 дверей ліфтів через викрадення та пошкодження заспокоювачів. Дивує зухвальство і впевненість про безкарність вандалів та безпорадність правоохоронних органів, до яких звернувся  КП «Долинський міськкомунгосп».

Незважаючи на звернення про вжиття заходів по встановленню злочинців в ніч з 30 на 31 січня 2019 року сталося чергове розукомплектування 20 дверей ліфтів.

Долинська міська радам розцінює такі злочини як виклик злочинців місцевій владі та міській громаді.

Звертаємося до правоохоронних органів вжити термінових заходів по встановленню та покаранню злочинців.

 

Шановні мешканці багатоповерхівок!

 Просимо надати допомогу міській владі та правоохоронним органам в розкритті і попередженні таких злочинів в тому числі організувати чергування та проявляти пильність при появі в будинках підозрілих осіб. 

Виконком Долинської міської ради

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання