вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Стабільність водопостачання буде залежати від своєчасних розрахунків

Комунальне підприємство «Координаційний центр по обслуговуванню населення» при Долинській міській раді звертається до споживачів послуг з водопостачання та водовідведення щодо вчасних та повних розрахунків за отримані послуги, адже від цього залежить стабільна робота стратегічного для життєдіяльності міста підприємства.

На сьогодні борг населення перед підприємством становить 1828,7 тис. грн., в тому числі водопостачання та водовідведення 946,8 тис. грн.

Найдієвішим важелем впливу КП «Центр» на боржників є блокування каналізаційних випусків з квартири. Так в період з квітня по грудень 2018 року заблоковано 40 квартир боржників, борг яких становить 218297,31 грн., разом з тим направлено 671 попередження  боржникам про відключення від мережі водовідведення на суму 1494,6 тис. грн., 168 боржників  сплатили до блокування 336,7 тис. грн., укладено 47 боргових угод  на суму 167,0 тис. грн. 

Нагадуємо потенційним кандидатам на блокування, що після відведеного терміну на оплату, сума коштів, яку прийдеться сплатити боржнику збільшиться на 804,67 грн, це по-перше та дочекатися своєї черги на розблокування, це по-друге.

Ще одним важелем впливу на боржників є претензійно-позовна робота підприємства. Протягом 2018 року юридичною службою КП «Центр» підготовлено та подано до суду 53 заяви про видачу судового наказу про стягнення заборгованості з водопостачання та водовідведення на загальну суму 343 859,57 грн.

З поданих у 2018 році заяв, по 38-ти заявам отримано накази, що набрали законної сили.  Станом на 31 січня 2019 року із боржників на користь підприємства стягнуто 2,8 тис. грн. Одна квартира боржника виставлена на продаж Державною виконавчою службою. До інших боржників направлено постанову про стягнення заборгованості з постійних доходів (заробітна плата, пенсія).

За 2018 рік укладено 73 договорів про реструктуризацію заборгованості на загальну суму 226 430,67 грн.

Адміністрація КП «Центр» звертається до всіх споживачів комунальних послуг з проханням своєчасно та в повному обсязі сплачувати за отримані послуги до 20 числа кожного місяця. Це дозволить КП «Центр» вчасно розраховуватись за водопостачання та водовідведення з ДП «Дирекція КГЗКОР»,  а споживачам гарантію стабільного водопостачання.     

При подальшому ігноруванні розрахунків споживачами за водопостачання, ймовірність його обмеження і навіть припинення, залишається досить високою. А блокування каналізаційних випусків боржників буде продовжуватися і надалі.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                               КП «Центр»

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання